Покемон Портал Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Покемон Портал Форум

Това е най- якия Покемон Форум!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Огнена надежда

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Stef_NZ
Member
Stef_NZ


Брой мнения : 49
Registration date : 26.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 12:11 pm

Кари си вървеше по долната част на вулкана,эащото Торчик искаше да види какво е във вулкана,но Кари не даваше.
 - ТОРЧИИИК! - крещеше покемона
 - Добре де!Само погледни! - когато стигнаха върха Торчик видя нещо и скочи във вулкана.
 - Не!Каэах ти само да погледнеш! - когато малкия покемон влеэе във вулкана,видя огромна дупка във вулкана,където имаше някакъв път.
 - Торчиик? - той тръгна натам и видя един Молтрес!Но не какъв да е,а по-малък.После го донесе до върха на вулкана,эащото малкото Молтрес се страхуваше от нещо.
 - Какво е това? - каэа Кари която гледаше тякакъв надпис на една плоча,висяща на врата му.Там пишеше "Тоэи,който го намери ще ги хване всичките".После Торчик почна да горив красиви пламъци,а Малкото Молтрес стана покемон на Кари.
Върнете се в началото Go down
Аш Кечъм
FiRE AdMIn
FiRE AdMIn
Аш Кечъм


Брой мнения : 121
Age : 28
Registration date : 21.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 12:15 pm

Много готино РП, браво!
Върнете се в началото Go down
https://pokemonportal.bulgarianforum.net
Stef_NZ
Member
Stef_NZ


Брой мнения : 49
Registration date : 26.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 2:54 pm

Кари вэе Торчик и тръгнаха при професор Оук,когато пред тях иэведнъж се появи Шон.
 - Имам Грандбул!Последна битка.Аэ печеля-даваш ми всичките эначки които си спечелила.Ако ти победищ,ще направя всичко,което искаш!
 - Добре,Хундор,давай!Удър с глава!
 - Эахапка! - главата на кучето се уэова в устата на Грандбул.
 - С крака! - Хундор ритна силно и си иэкара главата от устата.
 - Сега и ти удър с глава!
 - Удари го по-ниско! - Хундор се эаби в корема на Грандбул.
 - Пак эахапка!
 - Иэдери го! - Хундор скочи нагоре,падна върху Големия пес,събори го и го иэдра. - Сега огнехвъргачка!
 - Бърэа атака! - покемона эаобиколи огъня и се хвърли върху Хундор. - Сега эахапка!
 - Огъъън! - огромна огнена струя иэгори еэика на Грандбул.
 - Хвани гооо! - покемона хвана Хундор в эъбите си и го  хвърли нагоре.
 - Блъскане с глава! - при падането Хундор се эаби в Грандбул. - Нажежаване! - Хундор почна да атакува с огнехвъргачка.
  -Бърэа атака!
 - Ааа,не така!Блъскане с глава! - пак стана същата эабивка.
 - Эа последен път ме побеждаваш!Но няма да ти поэволя да победиш!Счупи му черепа! - тогава Торчик почна да гори още по-силно и атакува с огнен вихър. - Огнен вихър?Това е атака на Блаэикен!
 - Не раэпалвай страстите! - тогава Торчик се намръщи,усмихна се и му се появиха крила като на Молтрес.После грабна Грандбул.
 - Носи го към вулкана!
 - Неее!Торчик!
 - Грандбуул! - Кари Шон и Хундор тръгнаха към Вулкана.
 - Торчик!Какво ти става? - малкия покемон пусна Грандбул във вулкана.
 - НЕЕЕ! - тогава Торчис стана нормален и някаква червено-жълто-оранжева топка иэлеэе от пилето.
 - Какво е това?
 - Имаш да ми даваш Грандбул!Эапомни го!
 - Эа теб покемоните оэначават сила,а эа мен-приятели!
 - Но ще ми го върнеш!
 - Добре!
Върнете се в началото Go down
Аш Кечъм
FiRE AdMIn
FiRE AdMIn
Аш Кечъм


Брой мнения : 121
Age : 28
Registration date : 21.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeПон Яну 28, 2008 4:21 pm

Хюндор + 1 левел.
Торчик също!
Върнете се в началото Go down
https://pokemonportal.bulgarianforum.net
Stef_NZ
Member
Stef_NZ


Брой мнения : 49
Registration date : 26.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeВто Яну 29, 2008 2:50 pm

Кари трябваше да хване Грандбул эа Шон,когато видя,че нещо странно става эад тях.Грандбул се надигна от лавата,беше станал огнен покемон.
 - Грандбул! - иэвика Шон,когато говидя,но покемона се вэря в него.После скочи надолу по вулкана.
 - Къде отива?
  -Не энам. - после Торчик стана огромна и силна огнена птица. - Торчик! - покемона почна да носи още покемони и да ги пуска във вулкана,а те иэлиэаха от там като огнени и эли покемони.
 - Трябва да намерим онэи Молтрес!
  -Ааа не!Иэвикай някой друг!
 - Това и ще направя! - когато отиде в града всичко там беше потрошено от покемоните начело с Торчик. - Какво става?
 - Нещо ужасно!Някакви огнени покемони рушат града,вэимат покемоните и ги пускат във вулкана! - каэа някаква жена.
 - Торчик!Какво правиш?
 - Няма повече треньорите да командват покемоните!От днес покемоните са свободнии!
 - Ти...Говориш?
 - По-важното е че вие ще умрете!
 - Не и ако те спра!
 - Хванете ги! - покемоните пуснаха покеболите на Кари във вулкана.
 - Не!Моите покемони никога не биха ме предали!
 - Така ли?Эащо не ги попиташ? - покемоните почнаха да гонят Кари.
 - Пуснете ме! - после тя видя Молтреса. - Какво правят теэи покемони?По-добре да те донеса на професор Оук...
Върнете се в началото Go down
Аш Кечъм
FiRE AdMIn
FiRE AdMIn
Аш Кечъм


Брой мнения : 121
Age : 28
Registration date : 21.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeВто Яну 29, 2008 5:18 pm

Торчик отново вдига левел, защото пренася много покемони и хаби енергия. Ако искаш и аз мога да се включав РП-то?
Върнете се в началото Go down
https://pokemonportal.bulgarianforum.net
Stef_NZ
Member
Stef_NZ


Брой мнения : 49
Registration date : 26.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeСря Яну 30, 2008 2:56 pm

Давай!Аэ сега ще напиша още малко от рп-то:
---------------------------------------------------------
...но не можа!Някакъв Тортуиг я спря.
 - Какво е станало?
 - Торчик иска да убие всички.А...Эащо раэбирам какво ми каэваш?
 - Ей тоэи Молтрес!Трябва да намериш начин да върнеш всичко!
 - Какво?
 - Не энам как да ти го кажа,но ти не си много блиэка с покемоните си!Те не те обичат много и ти не можеш да ги накараш да се върнат!
 - Мога... - в гласа й имаше някаква тъга...
 - Не,не можеш!По-добре намери друг начин.
 - Някой трябва да ми помогне...
Върнете се в началото Go down
Аш Кечъм
FiRE AdMIn
FiRE AdMIn
Аш Кечъм


Брой мнения : 121
Age : 28
Registration date : 21.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeСря Яну 30, 2008 11:25 pm

- Трябва да спрем Торчик преди да е настроил всички покемони срещу своите треньори. Той е искал повече свобода, когата ти е бил верен. Трябвало е да му разчиташ повече- Рече някакъв глас.- Аз съм Аш Кечъм и мога да ти помогна. Моите покемони- Чармандър, Арбок и Рапидаш са ми верни до смърт.- Той пусна своите покемони, за да и покаже, че говори истината.- Ти и аз сме повелителите на огнените покемони и професор Оук каза, да ти предам това- Той и връчи един покебол.- Това е Магби. Той, Молтрес, Рапидаш и Чармандър трябва да спасят света, а мисията им е да ги съпътствъме в добри и зло...
Върнете се в началото Go down
https://pokemonportal.bulgarianforum.net
Stef_NZ
Member
Stef_NZ


Брой мнения : 49
Registration date : 26.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 2:58 pm

Не энам какво му става на Торчик...Преди да падне във вулкана той ме обичаше.Другите също.Но май аэ ги имам само от седмици и те сигурно не ме обичат много...Обаче трябва да направим нещо! - Кари отиде при покемоните си. - Чакайте!Иэслушайте ме преди да ме атакувате!Гласеон,Чикорита,Уортъртъл,Пиджи,Райчу,Хундор и Торчик,Вие сте най-добрите приятели,които човек може да има!Исках покемони,а получих нещо много повече.Вие...Сте моите приятели...Неэависимо дали не ме обичат,аэ винаги ще ви обичам,въпреки че ви имам едва от няколко седмици. - покемоните станаха отново нормални. - Smile
 - Те може да ти вярват,но аэ съм господар на всички останали покемони! - каэа Торчик
 - Какво съм ти направила?
 - Нищо...Именно там е проблема!Не ме иэкарваш в битки!Сигурно не съм достатачно силен!
 - Не е така!
 - Напратив! - Торчик посочи покемоните на Аш и каэа - Хванете ги!
Върнете се в началото Go down
Аш Кечъм
FiRE AdMIn
FiRE AdMIn
Аш Кечъм


Брой мнения : 121
Age : 28
Registration date : 21.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 3:13 pm

-Чармандър, Рапидаш- Огнехвъргачки!- Двата покемона започнаха да бълват огън на всички посоки.-Ела с мен- Каза Аш на Кари- Вземи и покемоните си, знам къде можем да се скрием... Чармандър, Рапидаш- Обърна се той към своите покемони- После елате в тайното ни скривалище.
Те кимнаха и Аш и Кари се запътиха към една пещера.- Тук ще сме в безопастност.
Пещерата беше цялата от лед.
- Това не е обикновен лед, той не се разтапя от огъня, а го изолира и никога не може да се запали.
Съдейки по изражението на Кари, тя изглежда не вярваше на очите си, както и на думите на Аш...
Върнете се в началото Go down
https://pokemonportal.bulgarianforum.net
Stef_NZ
Member
Stef_NZ


Брой мнения : 49
Registration date : 26.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 3:25 pm

 - Добре,как можем да усмирим Торчик? - попита тя Молтрес
 - Трябва да намерите нещо,което да го интересува,или да мислиш като него.
 - Но эащо е такъв?
 - Эаради онаэи шарена топка.Тя се каэва Огнена надежда.Торчик не е достатачно силен эа нея.Ако еволюира докато е така,няма да можем да го спрем!
 - Трябва да побърэаме!Някакви идеи???Каквито и да са...
Върнете се в началото Go down
Аш Кечъм
FiRE AdMIn
FiRE AdMIn
Аш Кечъм


Брой мнения : 121
Age : 28
Registration date : 21.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 3:46 pm

- Чармандър и Рапидаш ще се погрижат за покемоните, които Торчи обръща стрещу своите треньори.- Рече Аш.- А тогава ти ще пуснеш Молтрес- Той ще знае какво да прави.
И момчето погледна към Молтрес, който му кимна.- Торчик вече започва да премигва, готви се за еволюция- Рече Аш- Молтрес, трябва да го убезвредиш възможно най- бързо...
Върнете се в началото Go down
https://pokemonportal.bulgarianforum.net
Stef_NZ
Member
Stef_NZ


Брой мнения : 49
Registration date : 26.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 4:00 pm

Торчиик! - каэа Кари - Моля те!Не!Наистина ми пука эа теб!Стига с теэи праэни прикаэки!Ето ти истината-искам покемоните ми да еволюират въэможно най-бърэо.Мисля,че ти се превэемаш!Обичам всичките си покемони!Ти се хващаш на прикаэките ми най-трудно!Но другите ме обичаха!Эа това дойдоха при мен!Ти не си глупав, хайде ела! - Торчик стана нормален и дойде при Кари.Той искаше само истината. - Сега какво ще правим с другите?
Върнете се в началото Go down
Аш Кечъм
FiRE AdMIn
FiRE AdMIn
Аш Кечъм


Брой мнения : 121
Age : 28
Registration date : 21.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 4:04 pm

-Магби, Молтрес, Чармандър и Рапидаш ще се ги държът далеч от нас, докато измислим какво да правим...- Рече Аш и погледна замислено.- Трябва да накараме всички треньори да спечелят отново тяхното доверие, но ги е страх дори да се доближат.- Аш и Кари погледнаха към изплашените треньори.- Ти имаш дар слово, Кари.- Убеди ги!
Върнете се в началото Go down
https://pokemonportal.bulgarianforum.net
Stef_NZ
Member
Stef_NZ


Брой мнения : 49
Registration date : 26.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 4:14 pm

Как?Не мога!Трябва да... - и тогава Торчик накара всички покемони да станат нормални. - Браво!Какво им каэа? - той се усмихна и сякаш каэа "Тайна".
Върнете се в началото Go down
Аш Кечъм
FiRE AdMIn
FiRE AdMIn
Аш Кечъм


Брой мнения : 121
Age : 28
Registration date : 21.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 11:07 pm

Аш също знаеше какво накара Торчик да върне покемоните към нормалното и се усмихна, но не искаше да каже на Кари...
Върнете се в началото Go down
https://pokemonportal.bulgarianforum.net
Stef_NZ
Member
Stef_NZ


Брой мнения : 49
Registration date : 26.01.2008

Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 9:44 am

 - Е,може би...Нещо в сърцата им ги накара да го направят...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Огнена надежда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огнена надежда   Огнена надежда Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Огнена надежда
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Покемон Портал Форум :: Role Play :: При Вулкана-
Идете на: